ul. Tetmajera 4
63-507 Kobyla Góra
tel.: +48 62 731 61 01
tel./fax: +48 62 731 74 99
Tel. Marketing: +48 62 731 63 56
email: biuro@nadzalewem.com.pl

Bank Spółdzielczy o/Oleśnica
Ul. Rynek Ratusz 1, 56-400 Oleśnica
Nr konta: 71 9584 0008 2001 0011 2631 0001

 


Oferta specjalna

 

Turnusy szkoleniowo - lecznicze

W Ośrodku optymalnym w Kobylej Górze w Hotelu "Nad Zalewem" organizujemy turnusy leczniczo - szkoleniowe z żywieniem niskowęglowodanowym 7, 10 i 14 dniowe. W Ośrodku korzystamy z wiedzy o Żywieniu Niskowęglowodnowym dra Wolfganga Lutza, i biochemika dra Włodzimierza Ponomarenko. Jest nam znana wiedza wszystkich prekursorów tego sposobu żywienia od czasów Williama Bantinga od roku 1862 przez Talera, Lutza i Atkinsa i dr J. Kwaśniewskiego.

Szkolenia prowadzą: dr Jan Wróbel, dr nauk med. Danuta Wróbel, mgr inż. Witold Jarmołowicz, mgr Danuta Jarmołowicz i mgr Zofia Matuszewska.

Zapewniamy:

Pobyt, wyżywienie, opiekę medyczną, szkolenia - ponad 20 wykładów na 14 dni, zabiegi prądami selektywnymi, kontrola ciśnienia krwi, poziomu cukru i ciał ketonowych.

Dodatkowo:

Badanie Voll'a, badanie kropli krwi w ciemnym polu widzenia, badanie mineralne organizmu - analiza z włosów, badania ustalające indywidualny metabolizm, korzystanie z urządzeń pozwalających na detoksykację organizmu, naturalne lewatywy retencyjne, akupresura stóp i masaże lecznicze.  

Proponujemy:

Wspomaganie w leczeniu: astmy, cukrzycy, miażdżycy, neurastenii, migreny, nietrzymania moczu, nadwagi, choroby wrzodowej żołądka i dwunastnicy, chorób układu krążenia, stawów i kręgosłupa, jaskry, łuszczycy i innych.
Zapewniamy profilaktykę: porady dietetyków, badania metabolizmu i inną diagnostykę. Stosujemy program wspomagania zwalczania chorób nowotworowych.

Kobyla Góra to miejscowość położona wśród wzgórz i dolin, pokrytych lasami iglastymi i stąd posiada wspaniały klimat i czyste powietrze. Hotel położony jest nad samą plażą i zalewem. Brak jakiegokolwiek przemysłu w pobliżu tego miejsca powoduje, że jest ono oazą spokoju. Ryby, grzyby i wycieczki bryczką, po pobliskich traktach są dodatkową atrakcją podczas pobytu w Kobylej Górze. Promieniowane geopatyczne w okolicy Kobylej Góry jest bliskie zeru. Dzisiaj takie wartości promieniowania są niespotykane. Daje to komfortowe warunki dla regeneracji organizmów ludzkich.

W Kobylej Górze zaopatrzenie w produkty spożywcze pochodzi od naszych ekologicznych dostawców: mięso i jego przetwory z masarni Wojciecha Stasiaka z Koźminka, wyroby całkowicie naturalne produkowane są bez chemii i konserwantów z odpowiedniego surowca pochodzącego z produkcji wybranej. Przetwory mleczarskie pochodzą z gospodarstwa ekologicznego pana Bogusława Klimczaka: masło 90 % tłuszczu, śmietana 36 % tłuszczu, świeżutkie przyjeżdżają do naszego ośrodka co trzeci dzień. Jajka pochodzą z okolicznych gospodarstw i fermy pana Sylwestra Gajewskiego z Gruszczyc, gdzie kury karmione są karmą pochodzącą ze zbóż z własnego zasiewu. Chleb według receptury dziewiętnastowiecznej produkowany ze śruty na zakwasie pochodzi z gospodarstwa ekologicznego z Szadku.

Ordynatorem Arkadii Polania jest dr Jan Wróbel.    

Zapraszamy na turnusy w następujących terminach:
8 listopad,

29 listopada.

 

Dojazd: Kobyla Góra położona jest 9 km od Ostrzeszowa, 50 km od Kalisza, 60 km od Wrocławia, leży dokładnie między Sycowem a Ostrzeszowem. Do Ostrzeszowa dojeżdżają pociągi z wielu kierunków. Z Ostrzeszowa do Kobylej Góry kursują autobusy PKS a taksówka kosztuje 25 zł.

Ceny turnusów, informacje i rezerwacje:

marekwolniak@polania.pl       tel. 0 62 757 63 19, tel. kom. 0 502 271 005  

 

 
Copyright © 2018 Hotel Perła - Grupa DASKOPOL. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Max Media